Erstim Medikal Gıda Tekstil Elektronik Erstim Medikal Gıda Tekstil Eelektronik Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
Erstim Medikal Gıda Tekstil Elektronik
Fatih Patent
+90 212 212 35 18 bilgi(at)fatihpatent.com.tr Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Uzun Çarşı Cd. No:180 Tahtakale, 34116 Fatih İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patentler

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Erstim Medikal Gıda Tekstil Elektronik Erstim Medikal Gıda Tekstil Eelektronik Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Marka 28-01-2020
ERSTİM MEDİKAL GIDA TEKSTİL ELEKTRONİK İTHALAT İHRACAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Erstim Medikal Gıda Tekstil Eelektronik Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. 1998 yılından bu güne Medikal sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 2008 yılında ortopedi destek grubu ürünlerin 3GEN marka ile üretimine başladık. Uzun yıllardır ürün ve hizmet satışından elde ettiğimiz deneyimleri ürettiğimiz ürünlere yansıtıp kullanıcılara sunmak için yola çıktık. En doğru en kaliteli en uygun fiyatlı ürünleri hastaların ihtiyacına tam olarak cevap verebilecek şekilde geliştirip, kullanılması kolay estetik şekilde üretmek için yöneticiler ve teknik personelimizle sürekli çalışmaktayız. Mevcut ürünlerde tespit ettiğimiz eksiklikleri gidermek en uygun maliyetli ürünleri üretebilmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarımız sürmektedir.   Ürünlerimizde kullanılan malzemeler titizlikle seçilmekte sağlık kriterlerine uygun malzemeler kullanılmaktadır. İnsan sağlığına Zaralı katkı maddeleri içiren hiçbir malzeme ürünlerimizde yer almamaktadır. ERstim medikal Ekibinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarımızla, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, kullanıcı hastaların ve hekimlerin size olan güvenini artırıp saygın ve güvenilir kimliğinizi destekletecek ürünleri sizin için özenle üretmeye devam edeceğiz. ERStim medikal, sektör ihtiyaçları karşılamak kaliteli iş ve işçilik arayışı içinde olan firmaların ihtiyaçlarını çağdaş iş anlayışını yansıtarak yerine getirmek amacındadır. SAĞLIKLI YAŞAMINIZA DEVAM ETMENİZ İÇİN SİZE GÜÇLÜ, YUMUŞAK VE ESTETİK DESTEK VERİYORUZ.   Verilen Hizmetler Marka Tescil, araştırma ve sorgulama Marka Tescil Başvuru Marka Danışmanlığı Marka Hukuki Danışmanlık Marka Takip Marka İtiraz İşlemleri İnternet Danışmanlığı Yeni Marka İsmi Oluşturma Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti Hosting (site barındırma hizmetleri) Toplu Mail hizmetleri Hizmet Verilen Markalar 3gen şekil, Erstim İLETİŞİM Adres  : Gültepe Mah. 53-14 Toptancılar Sok.No: 61 SİVASTelefon: 0346 224 29 44 – 223 22 03Faks    : 0346 222 05 79   Saygılarımızla... ETKİN PATENT    
Uzun Çarşı Cd. No:180 Tahtakale, 34116 Fatih/İstanbul +90 212 212 35 17 Fatih Patent

Erstim Medikal Gıda Tekstil Elektronik

ERSTİM MEDİKAL GIDA TEKSTİL ELEKTRONİK İTHALAT İHRACAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Erstim Medikal Gıda Tekstil Eelektronik Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.

1998 yılından bu güne Medikal sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 2008 yılında ortopedi destek grubu ürünlerin 3GEN marka ile üretimine başladık. Uzun yıllardır ürün ve hizmet satışından elde ettiğimiz deneyimleri ürettiğimiz ürünlere yansıtıp kullanıcılara sunmak için yola çıktık. En doğru en kaliteli en uygun fiyatlı ürünleri hastaların ihtiyacına tam olarak cevap verebilecek şekilde geliştirip, kullanılması kolay estetik şekilde üretmek için yöneticiler ve teknik personelimizle sürekli çalışmaktayız. Mevcut ürünlerde tespit ettiğimiz eksiklikleri gidermek en uygun maliyetli ürünleri üretebilmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarımız sürmektedir.

Ürünlerimizde kullanılan malzemeler titizlikle seçilmekte sağlık kriterlerine uygun malzemeler kullanılmaktadır. İnsan sağlığına Zaralı katkı maddeleri içiren hiçbir malzeme ürünlerimizde yer almamaktadır.


ERstim medikal Ekibinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarımızla, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, kullanıcı hastaların ve hekimlerin size olan güvenini artırıp saygın ve güvenilir kimliğinizi destekletecek ürünleri sizin için özenle üretmeye devam edeceğiz.


ERStim medikal, sektör ihtiyaçları karşılamak kaliteli iş ve işçilik arayışı içinde olan firmaların ihtiyaçlarını çağdaş iş anlayışını yansıtarak yerine getirmek amacındadır.

SAĞLIKLI YAŞAMINIZA DEVAM ETMENİZ İÇİN SİZE GÜÇLÜ, YUMUŞAK VE ESTETİK DESTEK VERİYORUZ.

 

Verilen Hizmetler

Marka Tescil, araştırma ve sorgulama
Marka Tescil Başvuru
Marka Danışmanlığı
Marka Hukuki Danışmanlık
Marka Takip
Marka İtiraz İşlemleri
İnternet Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri
Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti
Hosting (site barındırma hizmetleri)
Toplu Mail hizmetleri


Hizmet Verilen Markalar

3gen şekil, Erstim


İLETİŞİM

Adres  : Gültepe Mah. 53-14 Toptancılar Sok.No: 61 SİVAS
Telefon: 0346 224 29 44 – 223 22 03
Faks    : 0346 222 05 79

Saygılarımızla...

ETKİN PATENT